O salóne

Prečo navštíviť AngelBeauty

Kozmetický salón AngelBeauty Vás víta v pokojnom a príjemnom prostredí takmer v centre mesta Banská Bystrica. Kvalitné poskytované služby sú určite dôvodom, prečo sa k nám naši klienti pravidelne vracajú a odporúčajú svojim známym. Snažíme sa neustále sledovať nové trendy ošetrení a tie najlepšie poskytnúť v našom salóne. V rámci poskytovaných služieb ponúkame ošetrenie klasickými kozmetickými metódami a taktiež prostredníctvom HYDRAFACIAL.

Ošetrenie HYDRAFACIAL ponúka neinvazívnu rejuvenizáciu pleti najnovšej generácie. Kombinuje procesy exfoliácie, chemického peelingu, hĺbkového čistenia a aplikácie aktívnych látok. Výhodou je, že počas ošetrenia nedochádza k mechanickému vytláčaniu nečistôt a následnému podráždeniu.

Kozmetika HYDRAFACIAL

Zabudnite na zdĺhavé a nepríjemné kozmetické postupy. Od nás pôjdete priamo na pracovnú schôdzku, na rande, či do spoločnosti. A budete vyzerať zdravo bez červených miest na tvári, bez podráždenej pokožky…nielen krásna, ale aj zdravá pleť. Systém HydraFacial® ponúka neinvazívnu rejuvenizáciu pleti najnovšej generácie. Podľa klinických štúdií, ktoré boli robené poprednými dermatológmi v USA, vykazuje HydraFacial® lepšie výsledky ako ostatné rejuvenačné procedúry.

Po ošetrení pôsobí vaša pleť sviežejším, zdravším a mladistvejším dojmom. Pleť sa po ošetrení vďaka aplikácii vitamínových sér, peptidov, kyseliny hyalurónovej a ďalších aktívnych látok neustále vypína a je oveľa odolnejšia proti pôsobeniu voľných radikálov = výrazne sa spomaľujú účinky starnutia.

Celé ošetrenie trvá 30 – 90 min, v závislosti od znečistenia a stavu vašej pleti.

Zaujali Vás naše služby?

Vyberte si z našej ponuky kozmetických služieb.

Priebeh ošetrenia

  1. EXFOLIÁCIA – používa sa exfoliačný nadstavec s abrazívnymi hrotmi. Silu abrázie zvolíme podľa typu pleti. V tomto kroku sa používa roztok s obsahom glykosamínov, kyseliny mliečnej a výťažkov z rias. Pri ošetrení dochádza k povrchovému obrúseniu pleti a zároveň k výraznej hydratácii pleti.
  2. CHEMICKÝ PEELING – do kartridžového nadstavca sa vloží ampulka s roztokom kyseliny glykolovej a salicylovej. K dispozícii sú rôzne sily peelingu podľa stavu a potreby pleti. Tento krok je pri ošetrení možné vynechať
  3. EXTRAKCIA, HĹBKOVÉ ČISTENIE – používa sa extrakčný nadstavec, ktorý umožňuje efektívne využitie vákua. Pri ošetrení sa extrahujú mazové zátky z kožných pórov. To umožňuje technológia Vortex a v dôsledku predchádzajúcich krokov sa „otvoria“ póry. Extrakcia sa zameriava predovšetkým na T-zónu tváre. Pri extrakcii a čistení sa používa roztok s obsahom hydratačných činidiel a prirodzenej kyseliny salicylovej. Výsledkom je stiahnutie pórov.
  4. APLIKÁCIA KOMPLEXU PEPTIDOV – do kartridžového nadstavca sa vloží ampulka s roztokom peptidov – Acetyl Octapeptid-3 a Palmitoil Dipeptid-5, ktoré redukujú jemné linky a vrásky a navracajú pokožke pružnosť.
  5. HYDRATÁCIA A APLIKÁCIA ANTIOXIDANTOV – Ošetrenie sa robí nadstavcom na infúziu roztoku do kože. Roztok Antiox-6 obsahuje zmes antioxidantov, kyselinu hyalurónovú, extrakt z bieleho čaju, extrakt z pagaštanu konského a biotín. Zaručí dokonalú hydratáciu a ochranu pleti po ošetrení.
Vortex-Cleansing
HydroPeel®Exfoliation
Vortex-Extraction
Vortex-Fusion