Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /nfsmnt/hosting1_2/8/a/8aa5b887-12a4-453e-bafb-c9bb1ba0ee25/angelbeauty.sk/web/wp-content/themes/nancy/functions/pego-vc-edit.php on line 26
Angel Beauty - Kozmetické služby Angel Beauty - Kozmetické služby

Kozmetické služby

Kozmetické služby

Krása je odvaha byť sama sebou.

Ošetrenie pleti, ktoré sa zaslúži každá pokožka. Doporučuje  sa 1 x do mesiaca. Pri pravidelnom ošetrení bude Vaša pleť hydratovaná, vyživená a vďaka hĺbkovému čisteniu sa predchádza upchatiu pórov a tým vzniku nových zápalov. Je vhodné pre všetky vekové kategórie a typy pleti.

Hĺbkové čistenie je základná starostlivosť o pleť, ktorá pomáha odstrániť čierne bodky, vyrážky prípadne červené škvrny vznikajúce na tvári vplyvom znečistenia z vonkajšieho prostredia. Tieto nečistoty zabraňujú pórom pri ich správnej funkcii. Ošetrenie je vhodné pre každý typ pleti, pričom mastná a aknózna pleť si takéto ošetrenie vyžaduje pravidelne.

 • povrchové čistenie
 • peeling
 • zmäkčovadlo alebo parafínový zábal
 • hĺbkové čistenie
 • maska
 • krém
 • účinná látka-sérum

Masáž tváre má zo všetkých masáží najväčšie relaxačné účinky predovšetkým na centrálnu nervovú sústavu, preto je vhodná aj pre mužov.
Na rozdiel od iných častí tela sú svaly tváre napojené do kože a preto priamo ovplyvňujú náš vzhľad. Svalové tkanivo v tvári vekom ochabuje, okolo úst, očí a na čele sa objavujú vrásky. Masáž tváre pomáha oddialiť proces starnutia, zlepšuje krvný obeh, elasticitu, uvoľňuje stres a napätie.
Masáže tváre, krku a hlavy pomáhajú tiež proti migrénam.

Masáž tváre je vhodná na:
 • spomalenie tvorby vrások a kruhov pod očami
 • prekrvenie, prehydratovanie
 • potlačenie migrény a bolesti hlavy
 • odstránenie únavy a stresu, celkový relax
 • zvýšenie imunity organizmu

LED terapia pleti (fotodynamika) sa považuje za svetový vedecký a technologický úspech. Ide o jednoduchý a veľmi efektívny spôsob starostlivosti o pokožku bez akýchkoľvek vedľajších účinkov. Fotodynamika je studená forma svetla. Prechod svetelnej energie do vnútra bunky urýchľuje systém rastovej fázy bunky a stimuluje produkciu kolagénových vlákien bunkovej bielkoviny. Toto spôsobuje efekt opravy starnúcej, aknóznej, vráskavej pokožky a tiež pokožky trpiacej alergiami a spálenej od slnka.

Led terapiu pleti odporúčame ako doplnkovú formu liečby popri ostatných ošetreniach.

Červené svetlo zvyšuje produkciu kolagénu v pokožke, vedie k opätovnému spusteniu regeneračných mechanizmov a stimuluje fibroblasty.
Modré svetlo – zlepšuje aknóznu pleť, má antibakteriálne a čistiace účinky. Redukuje tvorbu kožného mazu. Možno ho použiť aj v prípade citlivej pokožky.

Permanentný make-up je kozmetická technika, ktorá využíva tetovanie čiže permanentnú pigmentáciu pokožky ako spôsob úpravy pokožky na tvári. Zväčša ide o tetovanie obočia, očných liniek a pier. Ale je dokonca možné vytvoriť na tvári aj umelé znamienko krásy. Od bežného tetovania sa odlišuje hĺbkou aplikácie, ktorá je len 0,3 až 0,6 milimetra ale aj zložením pigmentu.

Na tvár sa používajú iba pigmenty, ktoré neobsahujú ťažké kovy a postupne sa vstrebávajú, teda vytrácajú z pokožky. Pri zákroku samozrejme používame vždy novú sterilnú ihlu. Permanentný make-up vydrží od dvoch do piatich rokov. Po vyblednutí je možné ho znovu aplikovať. Permanentný make-up je ideálnym riešením pre dámy, ktoré nechcú alebo nemôžu strácať čas líčením.

Nenechajte sa pristihnúť so zarastenými nohami alebo podpazuším. Depilácia teplým voskom zbaví vašu pokožku chĺpkov aj s korienkami a vydrží hladká oveľa dlhšie ako po holení žiletkou, kedy chĺpky ostávajú hrubšie a tmavšie. Pri pravidelnej depilácii teplým voskom sa chĺpky naopak zjemňujú a znižuje sa ich hustota. Teplým voskom je možné depilovať pokožku takmer na celom tele vrátane podpazušia a oblasti bikín. Pred nanesením vosku sa pokožka dezinfikuje a po depilácii sa nanesie ukľudňujúci hojivý krém. Pri takomto ošetrení je riziko zarastania chĺpkov a vzniku zápalov veľmi nízke. Aby bola depilácia teplým voskom účinná, je potrebné neholiť sa aspoň 14 dní pred návštevou kozmetického salónu.

 • horná pera
 • brada
 • ruky celé
 • ruky predlaktie
 • podpazušie
 • bikiny
 • nohy celé
 • predkolenie
 • pánom chrbát alebo hruď
O líčení

Výsledný efekt líčenia vyplýva aj zo starostlivosti o pleť. Čím je pleť zdravšia a čistejšia, tým menej krycích produktov potrebujete. Ak sa o pleť dôkladne staráme, hydratujeme ju, čistíme, zmierňujeme linky, vrásky a kruhy pod očami, pleť pôsobí zdravo a sviežo i bez make-upu. Cieľom líčenia je byť krásna, ale zároveň prirodzená. Len zdravá pleť môže zažiariť a make-upom len podčiarkujeme prirodzenú krásu a prípadne nedokonalosti maskujeme.

Denný make-up

Pri dennom make-upe je dôležité nezabúdať, že denné svetlo je najostrejšie a „najnemilosrdnejšie“. Denný make-up by mal pôsobiť veľmi jemne, sviežo a prirodzene.
Dôraz kladieme na vhodný výber farieb. Vynechávame čiernu. Pri líčení očí volíme teplé zemité farby, farby ladené do telových odtieňov (hnedá, telová, béžová, ružovkastá či marhuľová). Tieto farby zaručia u všetkých typov pleti rozjasnenie a celkový vzhľad pôsobí mladistvo a sviežo. K základnej výbave patrí podkladová báza, korektor, mejkap, rozjasňovač, lícenka, špirála a lesk, prípadne jemný rúž. Nezabúdame na upravené obočie. Jeho tvar a farba sú veľmi dôležité, dodávajú tvári určitý výraz.

Oči sú oknom do duše a ozdobou každej tváre. Aby vyzerali čo najkrajšie je potrebné, aby ich dokonale a prirodzene lemovalo obočie. Podľa tvaru tváre by sa mal tvar obočia meniť. Pri okrúhlej tvári je obočie vhodné upraviť do tvaru striešky. Ak máte tvár skôr hranatú, je lepšie oblé obočie. Je dôležité vedieť, kde sa obočie začína a kde končí.

Nevýrazné, svetlé mihalnice si je vhodné nechať zafarbiť. Farbenie mihalníc je z hľadiska času i peňazí nenáročná procedúra, efekt je však značný. Farba vydrží na mihalniciach približne mesiac. Ale pozor, nepreháňajte! Čierne mihalnice sa k blondínkam nehodia! A naopak: nenápadné hnedé farby sa pri očiach tmavých typov žien jednoducho neuplatnia.

 • masáž
 • peeling
 • výživný krém
 • parafínový zábal
 • krém

 

Masáž rúk sa poskytuje každému, kto má zdravú kožu, bez zápalových a ekzémových procesov. Parafín je mimoriadne bohatý na minerálne látky, taktiež je cenným zdrojom vitamínu E, ktorý pomáha bojovať proti starnutiu pleti. Počas parafínového zábalu dochádza k predaniu tepla a účinných minerálov do pokožky, zvyšuje sa jej prekrvenie, zmäkčuje a zvyšuje sa jej tonus, a pokožka je zvláčnená. Pravidelnými parafínovými zábalmi sa docieli spevnenie nechtov, stály pocit hebkosti pokožky, omladenie pokožky. Parafínový zábal tiež prehreje a uvolní kĺby a stuhnuté zápästia.  Tento zábal regeneruje pokožku.

Je vhodná na namáhanú, popraskanú a vysušenú pokožku, preventívne zdravotné ošetrenie rúk, ktoré je veľmi príjemné.